Sprzedaż pakietów VIP | BNP Paribas Polish Cup
‹ Wróć do aktualności Zobacz kolejny artykuł ›

Sprzedaż pakietów VIP

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty pakietów VIP. BNP Paribas Polish Cup nawiązując do najlepszych tradycji warszawskich turniejów jest okazją do wyjątkowych atrakcji towarzyskich. Godziny spędzone w specjalnie przygotowanej strefie VIP dostarczą wielu okazji do rozmów i spotkań, zarówno o charakterze towarzyskim, jak i biznesowym.

Elitarne grono i ekskluzywna atmosfera to nie wszystko. Gwarantujemy wstęp do BNP Paribas Polish Cup VIP Hospitality Club, miejsce na trybunie VIP kortu centralnego, catering oraz obsługę prowadzoną przez hostessy i kelnerów. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom, przygotowaliśmy możliwość zakupu karnetu na cały turniej lub wybrane dni. Szczegóły dotyczące terminów oraz cennik znajdują się w zakładce TENNIS&LIFESTYLE – https://bnpparibaspolishcup.com/pakiety-vip/
Podczas poprzednich turniejów organizowanych przez Mariusz Fyrstenberg Tennis Foundation strefa VIP Hospitality Club cieszyła się nie tylko dużym zainteresowaniem, ale także uznaniem.

Otwarcie strefy nastąpi na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu – szczegółowy plan gier będzie publikowany każdego dnia na naszej stronie, po ustaleniu go przez Supervisora turnieju.
Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na adres: pakiety@bnpparibaspolishcup.com lub telefonicznie: 791 976 47

‹ Wróć do aktualności Zobacz kolejny artykuł ›